image

Sağlıklı

yemediğimizi yedirmeyiz

image

Pişirmeye Uygun

yemediğimizi yedirmeyiz

image

%100 Dana Eti

yemediğimizi yedirmeyiz

image

Helal Kesim

yemediğimizi yedirmeyiz

Bizim Hikayemiz

yemediğimizi yedirmiyoruz
image

1978’de mahalle kasabında çırak olarak başlayan babamız ile aynı yaştadır bizim hikayemiz.

“40 yıldır işimiz gücümüz et’tir bizim” lafının hakkını vererek giriş yapmak isteriz hikayemize. “Koyun can derdinde kasap et derdindeki" ata sözümüzün içeriğindeki kasaplardan olmadık. Biz her zaman “Can" derdinde olduk. Misafirlerimizin sağlığını, damak tadını, ve onlara sunduğumuz kalitemizi hiç esnetmedik.

1986’da kendi soy ismimiz ile başlayan sucuk imalatlarımız şu an’da  “Murat Yüksel”  markasıyla aralıksız olarak devam ediyor.

Ürünlerimizi %100 dana etinden imal ediyoruz. Geleneksel Afyon Sucuğu’nun onlarca şehirde, on binlerce insanla buluşmasında bir nebze de olsa payımız oldu.

Ürünlerimizi önce kendimiz güvenle tükettik sonra misafirlerimize gönül rahatlığı ile sunduk.

Bu eşsiz lezzetleri şimdi de sitemiz üzerinden siz değerli misafirlerimiz ile paylaşıyoruz. Herkese afiyet olsun.

Misyonumuz

Sektöre geçmiş birikimleriyle olgunluğunu, gençliğinin verdiği dinamizimle yenilikçiliğini katan, müşterinin güvenip aradığı bir marka olabilmek için her ürünü aynı titizlikle üretip, oluşturduğu değerlerle gıda sektörüne yeni bir soluk katabilmektir.
image

Vizyonumuz

Ülkemizdeki her evi "Murat Yüksel Sucukları" markasıyla tanıştırmak, kaynak kullanımında verimliliği arttıran üretim tekniklerini kullanmak, üçüncü kuruluşlarla koordineli çalışarak ürün kalitesini ve çeşitliliğini arttırmaktır.
image

Hedeflerimiz

Milli ve Manevi değerlerimizin gerektirdiği yasal ve inanç ilkelerine sıkı sıkıya bağlı kalmak, haram ve helal kavramlarının ne anlam taşıdığını asla ama asla unutmamaktır.
image